Życzenia Wójta Gminy Elbląg

Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice i Uczniowie
szkół prowadzonych przez Gminę Elbląg

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 dziękujemy Dyrektorom, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom Szkoły za całoroczną pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą na rzecz dzieci i młodzieży.
W sposób szczególny wyrażamy naszą wdzięczność za wkład pracy w organizacji kształcenia na odległość. Zdalna rzeczywistość, w której przyszło nam funkcjonować była dla Państwa wyjątkowo pracowitym i trudnym czasem, wymagającym od wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy. W tym trudnym czasie, sprostaliście Państwo bieżącym wyzwaniom, wykazując się spokojem, dyscypliną i empatią w organizacji zdalnej edukacji naszych szkół. To dzięki Państwu nauka naszych uczniów mogła przebiegać w niezakłóconej formie.
Dziękując za zaangażowanie, życzymy Państwu wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z dobrze wykonywanej pracy, a także zdrowego i zasłużonego odpoczynku.
Słowa podziękowania kierujemy również do Rodziców za wytrwałość i cierpliwość oraz wsparcie organizacyjne i pomoc w codziennym usprawnianiu zdalnej nauki. Na nadchodzący okres wakacyjny, życzymy Państwu dużo zdrowia oraz spokoju.
Wam drodzy Uczniowie i Absolwenci dziękujemy za obecność i pracę podczas internetowych spotkań z nauczycielami oraz wywiązywanie się z edukacyjnych obowiązków.
Pamiętajcie, że obostrzenia związane z pandemią wymagają od Was wszystkich społecznego zdyscyplinowania. Zróbcie wszystko, aby sprostać bieżącym wyzwaniom i uchronić siebie, Wasze rodziny, bliskich i naszą gminną społeczność przed wirusem
Wyrażając nadzieję, że spotkamy się we wrześniu w „lepszej rzeczywistości", życzymy Wam udanych, zdrowych i bezpiecznych wakacji. Wykorzystajcie ten okres jak najlepiej, odpocznijcie od trudów nauki, nabierając sił do podejmowania kolejnych wyzwań w nowym roku szkolnym 2020/2021.
Z wakacyjnym pozdrowieniem

Przewodnicząca Rady Gminy Wójt Gminy Elbląg

Barbara Bruzdewicz Zygmunt Tucholski

Zakończenia roku szkolnego 2019/2020 w PSP w Węzinie

HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Podczas odbierania dyplomów i świadectw obowiązują zasady reżimu sanitarnego : maseczki na terenie szkoły, dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu społecznego- min. 1,5m.
Zakończenie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych oraz klasy I odbędzie się dnia 26.06.2020 w godzinach od 8.00 do 9.00

Ze względu na zagrożenie Covid -19 wskazane jest, aby dyplomy i świadectwa odebrali rodzice bez obecności dzieci.

UWAGA KLASY III-VIII
Jeśli dziecko przyjeżdża po świadectwo z rodzicem, to do budynku szkoły może wejść uczeń lub rodzic.
ROZDANIE ŚWIADECTW 26.06.2020
9.00 - 9.30- klasa III
9.30 – 10.00 – klasy IV i V
10.00- 10.30 – klasy VI i VII
11.00 – 11.30 - klasa VIII
Udział uczniów w zakończeniu roku szkolnego nie jest obowiązkowy. Świadectwo będzie można odebrać w sekretariacie szkoły od 29. 06. 2020 w godzinach od 9.00 – 12.00 ( z wyjątkiem dni 06.07.2020 - 17.07.2020 – sekretariat zamknięty).

Przekazanie sprzętu do kształcenia zdalnego

Życie szkołyPragniemy poinformować, że dnia 13.05.2020 r. w Urzędzie Gminy Elbląg odbyło się przyjęcie sprzętu komputerowego zakupionego w ramach projektu grantowego „Zdalna szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Szczegóły w załączniku.

Funkcjonowanie oddziałów przedszkolnych

Tablica ogłoszeń
Funkcjonowanie oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Urząd Gminy Elbląg w okresie od 06.05.2020r do 24.05.2020r

Tablica ogłoszeńKomunikat
Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Węzinie

W związku z zagrożeniem zarażeniem koronawirusem (COVID-19) podjęto szereg działań mających na celu bezpieczeństwo uczniów.

Zajęcia dydaktyczno- wychowawcze zostały zawieszone. To nie znaczy oczywiście, że jest to czas wolny od pracy. Pracujemy zdalnie. Kontakt osobisty z pracownikami szkoły jest niemożliwy, można jednak kontaktować się telefonicznie ze mną , wysyłać wiadomości pocztą elektroniczną i przez dziennik Vulcan.

• tel. 723080222,
• email:psp.wezina@spwezina.pl
• lub dziennik elektroniczny

Proszę moich UCZNIÓW o przestrzeganie podstawowych zasad higieny i unikanie spotkań w grupach rówieśniczych. To szczególny czas, w którym ponosimy odpowiedzialność za siebie i innych. Dla Was jest to jeden z egzaminów dojrzałości. Wasi Nauczyciele zadbają o to, aby ten czas wolny od szkoły, nie był czasem wolnym od nauki.

Z poważaniem i pozdrowieniami,
Agnieszka Biłas- Dyrektor Szkoły

Zdalne Nauczanie

Życie szkoły
Witam! Przez okres zawieszenia pracy szkoły nauczyciele będą kontaktować się z uczniami i ich rodzicami za pomocą:

1. Dziennika elektronicznego ( zakładka WIADOMOŚCI)

2. Z uczniami klasy 6, 7, 8 za pomocą utworzonych e-mail:

kl 8 Login: psp.wezina8@gmail.com

kl 7 Login: psp.wezina7@gmail.com

kl 6 Login: psp.wezina6@gmail.com

3. Ze starszymi uczniami za pomocą ich e-mail podanych w dzienniku Vulcan
Maria Ignaciuk

Dzień otwarty w PSP w Węzinie

DZIEŃ OTWARTY W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W WĘZINIE

Publiczna Szkoła Podstawowa w Węzinie zaprasza rodziców i dzieci na
DZIEŃ OTWARTY 26 lutego 2020 r,
w godzinach: 16:30- 18:30.

Na dzieci czeka moc atrakcji (zajęcia tematyczne, warsztaty). Rodzice będą mieli okazję obejrzenia placówki oraz zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły.

"Dla każdego coś dobrego"

WFOŚiGW"Dla każdego coś dobrego"

Oficjalne stanowisko Dyrektora Szkoły

Tablica ogłoszeńWęzina, dnia 25.11.2019r
Szanowni Państwo

W związku z licznymi pomówieniami dotyczącymi zatrucia pokarmowego w naszej szkole , dementuję informację. Dolegliwości dzieci spowodowane są wirusową chorobą układu pokarmowego a nie spożyciem posiłku szkolnego. Proszę Was o rzetelne przekazywanie sprawdzonych informacji na grupach społecznościowych(grupach klasowych).

Dyrektor Szkoły: Agnieszka Biłas

Szkoła Pamięta